poniedziałek, 1 czerwca 2015

Hejka!

Hej!

W dzisiejszym poście poruszymy temat ważny dla dziewczyn!
Piłka nożna, przez wielu uważana jako sport dla mężczyzn. 
Wcale to nie jest prawda, nie jedna dziewczyna gra lepiej od chłopaka. 
Oczywiście nie mówie że to sport tylko dla kobiet! Jest to dyscyplina dla wszystkich.
Wielu chłopaków uważa że dziewczyna nie wie co to spalony itd. 
Mylą sie bardzo bo jak ktoś lubi piłke nożna to ogląda mecze!

JESTEM DZIEWCZYNĄ I KOCHAM PIŁKE NOŻNĄ!!!

DZIEWCZYNA TEŻ UMIE GRAĆ!


I teraz żaden chłopak niech nie mówi że dziewczyny nie potrafią grać w piłke nożna!


                                                  MISIA & RADA

                  PS.  Do następnego postu! Całuski!

1 komentarz: