poniedziałek, 1 czerwca 2015

Hejka!

Hej!

W dzisiejszym poście poruszymy temat ważny dla dziewczyn!
Piłka nożna, przez wielu uważana jako sport dla mężczyzn. 
Wcale to nie jest prawda, nie jedna dziewczyna gra lepiej od chłopaka. 
Oczywiście nie mówie że to sport tylko dla kobiet! Jest to dyscyplina dla wszystkich.
Wielu chłopaków uważa że dziewczyna nie wie co to spalony itd. 
Mylą sie bardzo bo jak ktoś lubi piłke nożna to ogląda mecze!

JESTEM DZIEWCZYNĄ I KOCHAM PIŁKE NOŻNĄ!!!

DZIEWCZYNA TEŻ UMIE GRAĆ!


I teraz żaden chłopak niech nie mówi że dziewczyny nie potrafią grać w piłke nożna!


                                                  MISIA & RADA

                  PS.  Do następnego postu! Całuski!

wtorek, 28 kwietnia 2015

Artystycznie

Witamy

Dziś troszeczkę inaczej, bo w wersji artystycznej! Mamy nadzieję, że wam się spodoba. :*
~Misia
~Rada 
:*




środa, 15 kwietnia 2015

~Misia

Hej :*

W dzisiejszym poście napisze wam mój przypał xD.

Szłam korytarzem z Martyną. Nagle za nami pojawił sie Szymon z Rafałem. Zaczeli sie sapać do mojej bff. Odepchnełam Rafała, a on zaczoł mnie wyzywać.
-Jesteś zboczona! Gdzie ty mnie dotykasz?!
-Odwal sie-krzyknełam cała czerwon
Nienawidze ich to moi wrogowie numer 1! Wziełam Martyne za rękę i pobiegłam przez inny korytarz. Dobiegłam pod klase i od razu bez wachania zapytałam sie chłopaków czy bedą mnie bronić przed tymi debilami. Martyna poszła zobaczyć czy oni nadal tam stoją. Przyszła po chwili i powiedziała że mam ißć do psycholożki. Zdenerwowana poszłam pod pokuj nauczycielski. Nasza wychowawczyni powiedziała że mam iść. Postanowiłam nie opuuszczać lekcji a oni niech sie walą! I tak w sumie uniknełam przypału i gadania. Mam szczęście. :-)

MYŚLE ŻE WAM SIE PODOBA :-*
~Misia

Witamy :*

Witamy


Mamy 12 lat i chodzimy do V klasy no i jesteśmy BFF. Mamy też wiele zainteresowań np. lubimy gramy w piłkę nożną, słuchać muzyki. Będziemy się podpisywały się Rada i Misia. Na blogu będziemy pisały o naszych przypałach i o naszym życiu, a czasami wstawimy jakieś zdjęcia lub rysunki.



~Misia i Rada






PS. Jeżeli chcecie się o nas dowiedzieć czegoś więcej piszcie w komentarzach :*