środa, 15 kwietnia 2015

~Misia

Hej :*

W dzisiejszym poście napisze wam mój przypał xD.

Szłam korytarzem z Martyną. Nagle za nami pojawił sie Szymon z Rafałem. Zaczeli sie sapać do mojej bff. Odepchnełam Rafała, a on zaczoł mnie wyzywać.
-Jesteś zboczona! Gdzie ty mnie dotykasz?!
-Odwal sie-krzyknełam cała czerwon
Nienawidze ich to moi wrogowie numer 1! Wziełam Martyne za rękę i pobiegłam przez inny korytarz. Dobiegłam pod klase i od razu bez wachania zapytałam sie chłopaków czy bedą mnie bronić przed tymi debilami. Martyna poszła zobaczyć czy oni nadal tam stoją. Przyszła po chwili i powiedziała że mam ißć do psycholożki. Zdenerwowana poszłam pod pokuj nauczycielski. Nasza wychowawczyni powiedziała że mam iść. Postanowiłam nie opuuszczać lekcji a oni niech sie walą! I tak w sumie uniknełam przypału i gadania. Mam szczęście. :-)

MYŚLE ŻE WAM SIE PODOBA :-*
~Misia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz