środa, 15 kwietnia 2015

Witamy :*

Witamy


Mamy 12 lat i chodzimy do V klasy no i jesteśmy BFF. Mamy też wiele zainteresowań np. lubimy gramy w piłkę nożną, słuchać muzyki. Będziemy się podpisywały się Rada i Misia. Na blogu będziemy pisały o naszych przypałach i o naszym życiu, a czasami wstawimy jakieś zdjęcia lub rysunki.



~Misia i Rada






PS. Jeżeli chcecie się o nas dowiedzieć czegoś więcej piszcie w komentarzach :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz