Witamy
Mamy 12 lat i chodzimy do V klasy no i jesteśmy BFF. Mamy też wiele zainteresowań np. lubimy gramy w piłkę nożną, słuchać muzyki. Będziemy się podpisywały się Rada i Misia. Na blogu będziemy pisały o naszych przypałach i o naszym życiu, a czasami wstawimy jakieś zdjęcia lub rysunki.
~Misia i Rada
PS. Jeżeli chcecie się o nas dowiedzieć czegoś więcej piszcie w komentarzach :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz